PRZEDŁUŻANIE WŁOSÓW CLIPIN / CLIPON
czyli przedłużanie i zagęszczanie włosówO zestawach CLIP IN
Rodzaje włosów
Jak zakładać
Pielęgnacja włosów

O PRZEDŁUŻANIU WŁOSÓW ZA POMOCĄ METODY CLIP IN

Przedłużanie włosów metodą Clip In pozwala na osiągnięcie rezultatów w kilka minut. Pasma do przedłużania Clip In stanowią nowe i łatwe narzędzie pozwalające na dłuższe i gęstsze włosy. Wystarczy zacisnąć klips. Nie ma już kleju we włosach, który będzie zbierał brud i sprawiał, że włosy będą się plątać a doczepiane pasma z czasem staną się zbyt luźne. Koniec z drogimi i niszczącymi włosy zabiegami zaplatania. Pasma do przedłużania włosów Clip In stanowią dani i wydajny sposób na upiększenie swego wyglądu. Jest to prosta techniką, którą każdy posłużyć może się sam w przeciągu zaledwie kilku minut.


Pasma do przedłużania Clip In zaczepia się przy użyciu wrażliwych na nacisk klipsów, które nie niszczą włosów. Metody przedłużania włosów mające na celu jak najtrwalszy efekt bywają naprawdę niebezpieczne, gdyż klej oraz sposób zakładania pasm może powodować łamanie się lub wypadanie włosów. Z tej właśnie przyczyny stosowanie pasm do przedłużania z klipsami stanowi preferowaną metodę zarówno pośród stylistów jak i osób dokonujących przedłużania w warunkach domowych. Zestaw klipsów wysokiej jakości pozwoli na znaczne wydłużenie włosów i wymaga mniej zabiegów pielęgnacyjnych niż metody permanentne.


Jedną z głównych zalet pasm do przedłużania z klipsami jest to, że w żaden sposób nie niszczą one włosów. W przeciwieństwie do tradycyjnych metod przedłużania, wystarczy jedynie przyciąć pasma i gotowe. Nie ma kleju, zaplatania i szarpania Twoich włosów, ani żadnych pasm doczepionych na długo, które znacznie przyspieszają niszczenie włosa. Gdy zwykłe pasma do przedłużania zakłada ktoś niedoświadczony, może to doprowadzić do wyrwania włosów, a w konsekwencji nawet do powstania łysiny w najcięższych przypadkach. Choć włosy odrastają tego typu zabiegi mogą sprawić, że będą one cienkie, słabe, kruche i już nie tak zdrowe. Pasma do przedłużania typu Cip In po prostu przyczepia się do włosów, dzięki czemu praktycznie niemożliwym jest był miały one jakikolwiek negatywny wpływ na Twoje włosy.


Co więcej, jedną z najważniejszych zalet klipsów w pasmach do przedłużania jest to, że ściąga się je równie łatwo, co zakłada. To sprawia, że są one wspaniałe dla spontanicznie wymyślanych fryzur na każdą okazję. Można upiąć włosy na rozmowę o pracę lub rozpuścić na nocną imprezę. Można zmieniać kolory, długość, styl, co sprawia, że można stworzyć praktycznie każdą fryzurę. Z pasmami do przedłużania ClipIn można robić tak wiele rzeczy z fryzurą, że zapragniesz zmieniać coś każdego dnia.